Правоохоронець не вказує Вікторію Кнезеву як свою дружину в деклараціях про доходи

Колишня дружина новопризначеного голови Національної поліції України Сергія Князева Вікторія має у власності сім квартир, безліч земельних ділянок та елітний автопарк. Правоохоронець не вказує її як свою дружину в деклараціях про доходи, хоча має з нею спільні прізвище та квартиру, та й сама вона вона була прописана разом з його батьками в Білій Церкві, повідомляє проект журналістських розслідувань Bihus.info.

Згідно з реєстром нерухомого майна, в 2011 році Вікторія Князева набула дві квартири в селі Чабани, що під Києвом, загальною площею 130 кв. м. Одна з них вказана в е-декларації Сергія Князєва, як спільна власність з Вікторією та двома дітьми.

Також жінка володіє двома квартирами в самій столиці. Їх вона придбала в 2011 та 2013 роках, розташована нерухомість по вулиці маршала Гречка та на проспекті Петра Григоренка.

В 2014 році Князева придбала ще одну квартиру площею 63,1 кв. м в новобудові ЖК «Вишневий Затишок» в іншому селищі-сателіті Києва – Вишневому. Ринкова вартість квартири в цьому будинку складає приблизно 40 тисяч доларів.

Через місяць після придбання помешкання у Вишневому Князєва купила квартиру в новобудові в селі Крюковщина Київської області. Житло площею 57,4 кв. м в цьому будинку наразі коштує 31 тисячу доларів.

Журналісти зазначають, що в період придбання Вікторією Князевою цих квартир, Сергій Князев керував управлінням карного розшуку ГУМВС України в Київській області.

Згідно з даними проекту, за кілька місяців після призначення Князева на посаду голови ГУНП в Закарпатській області (у липні 2015 року) Вікторія Князева придбала квартиру площею в 100 кв. м в Ужгороді на вулиці Петра Лінтура, 17. Ціна за подібну квартиру в цьому році сягає приблизно 68 тисяч доларів.

Крім того, у Закарпатській області Вікторія Князева придбала житловий будинок площею 48 квадратів та отримала право власності на земельну ділянку у 0,2 га. Того ж року вона також придбала земельну ділянку в селі Шаян Закарпатської області площею 0,1 га. Частина ділянки знаходиться в лісі.

А вже за місяць до повернення Сергія Князева до Києва, у вересні 2016 року, Вікторія придбала земельну ділянку в Київській області площею 0,16 га в селі Літочки Броварського району. Цільове призначення «для будівництва і обслуговування житлового будинку». В цьому ж місяці Вікторія Князєва придбала ще одну ділянку в Броварському районі, також для будівництва житлового будинку в селі Рожни площею 0,1 га. Крім того, Князева володіє ділянкою в селі Лук’янівка Київської області.

Ще одна ділянка Князєвої площею 0,25 га, за даними журналістів, розташована в Київській області в селищі Сошники. Половина території – це ліс, інша – озеро.

Крім того, за даними розслідування, Князева володіє елітним автопарком, в якому значаться Volkswagen Tuareg 2013 року випуску, шестирічний Mercedes e350 та Mercedes Vito 2011 р.в. Приблизна вартість автівок сягає 80 тисяч доларів.

Журналісти зазначають, що, згідно з даними реєстру юридичних осіб, Вікторія Князева ніколи бізнесом не займалася.

Слід зазначити, що у той же час сам Сергій Князев, згідно з його декларацією за 2015 рік, володіє лише однією квартирою в Броварах, що під Києвом. Ще в одному помешканні на околицях столиці йому належать 25%, решта – у власності Вікторії Князєвої та двох дітей.

Крім того, поліцейський задекларував 272 тисячі гривень річної зарплати та 366 тисяч доходу від продажу нерухомості. Також у його власності є дві земельні ділянки по 0,1 га на Житомирщині та у Дмитрівці, що під Києвом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ