Колишня дружина Князєва збила мотоцикліста

В Ужгороді колишня дружина глави Національної поліції Сергія Князєва збила мотоцикліста. Після того, як на місце ДТП приїхала поліція, жінка весь час ховалася в машині глави поліції області, передає Закарпаття.

За інформацією ЗМІ, Volkswagen Touareg колишньої дружини Князєва наїхав на мотоцикл BMW під час повороту на вулицю Лінтура. На щастя, мотоцикліст залишився живий. Після зіткнення, за словами очевидців, водій авто почала поспішно знімати з автомобіля номерні знаки.

Потерпілого відвезли в лікарню. За словами лікарів, його життю нічого не загрожує, однак у нього зафіксовано вивих стегна.

На причетність колишньої дружини Сергія Князєва Вікторії до травмування мотоцикліста вказує той факт, що вона має квартиру по вулиці Лінтура, 17 в Ужгороді і авто Volkswagen Touareg 2013 року, схоже на те, що фігурує на фотографіях із місця інциденту. До того ж, на місце аварії прибуло в рази більше поліції, ніж зазвичай.

В управлінні Національної поліції в Закарпатській області відмовилися коментувати інформацію про ДТП за участю Volkswagen Touareg.

Читайте: П’яна поліціянтка влаштувала ДТП в Одесі та показала спіднє (фото)