Тарасюк 2005-2010 рр. був керівником Державного управління справами в Адміністрації Президента Віктора Ющенка

2 березня колишньому керівнику Держуправління справами Ігорю Тарасюку повідомили про підозру у кримінальному провадженні за фактами створення і діяльності злочинної організації та заволодінням у її складі державним майном – комплексом відпочинку «Пуща-Водиця» урочища «Межигір’я», загальною вартістю 540 мільйонів гривень. Про це повідомив Генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook.

За словами очільника ГПУ, під час досудового розслідування за місцем проживання Тарасюка провели обшук, під час якого виявили та вилучили документи, один мільйон євро, золото та інші речі, які мають значення для слідства.

Фото з Фейсбук-сторінки Юрія Луценка

Щодо інших підозрюваних осіб у цьому кримінальному провадженні, які переховуються від органу досудового розслідування, а саме Януковича В.Ф., Януковича О.В., Ставицького Е.А. та Литовченка П.В., Генеральною прокуратурою України внесені клопотання до Печерського районного суду м. Києва про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування, додав він. Слідство у провадженні триває.

Пізніше у п’ятницю Печерський райсуд Києва призначив для Тарасюка заставу в розмірі 6 мільйонів 400 тисяч гривень. Також на нього поклали низку зобов’язань, зокрема: здати закордонні паспорти, носити електронний браслет та повідомляти прокуратуру щодо зміни місця проживання. Ухвала суду діє до 1 травня 2017 року.

Як відомо, Тарасюк 2005-2010 рр. був керівником Державного управління справами в адміністрації президента Віктора Ющенка. Він також є співвласником ПАТ «Миронівський хлібопродукт», до якого входять ТМ «Наша Ряба», ТМ «Сертифікований Ангус», ТМ «Фуа Гра», ТМ «Легко!», ТМ «Бащинський», ТМ «Дружба Народів», ТМ «Європродукт».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ