Яресько планує використати на новій посаді український досвід

Екс-міністр фінансів «уряду камікадзе» Наталія Яресько отримала посаду виконавчого директора Ради фінансового контролю та управління Пуерто-Рико. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Основним завданням Ради є оцінка і затвердження щорічного бюджету і плану відновлення фінансової стабільності, які розробляє уряд острова, а також сприяння реструктуризації боргу. Як виконавчий директор ради, я відповідатиму за розробку стратегії та здійснення контролю за її реалізацією, одночасно співпрацюючи з усіма зацікавленими сторонами, зокрема, публічним і приватним сектором США і Пуерто-Рико, медіа, громадськістю», – написала Яресько.

Вона вважає, що її робота на посаді міністра фінансів України допомогла нашій країні вийти з фінансової кризи і повернути стабільність. Свій український досвід вона планує застосувати в Пуерто-Рико.

(У/E)Для мене велика честь прийняти нову посаду, основним завданням якої є повернення Пуерто Ріко на шлях до фінансово…

Geplaatst door Наталія Енн Яресько / Natalie Ann Jaresko op donderdag 23 maart 2017

Довідка: Пуерто-Рико – острів в Карибському морі. Це залежна від США територія зі статусом «неінкорпорованої організованої території» (перебуває під управлінням США).

Як відомо, уродженка США Наталія Яресько обіймала посаду міністра фінансів України з 2 грудня 2014 року до 14 квітня 2016 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ