Одна з найбагатших жінок України Людмила Русаліна, співвласниця багатьох бізнес-проектів, зокрема компанії, що виробляє алкогольну продукцію під маркою «Златогор», заздалегідь почала готувати свій похід на парламентські вибори. Але раптовий розпуск Ради їй, як і багатьом іншим, сплутав карти. Та все ж «успішного підприємця, мецената й громадського діяча», як про неї з пафосом і патокою пишуть деякі «незаанґажовані» ЗМІ, вже не зупинити.

Хоча наша героїня до останнього стверджувала, що сумнівається, чи висувати свою кандидатуру, вона завчасно долучилася до утворення в Черкасах та Золотоноші міських підрозділів громадської організації «Стоп корупція». Ви будете сміятися, але керманичі осередків «Стоп корупція» в Черкасах і Золотоноші, як виявилось, є вихідцями з оточення амбітної претендентки на крісло нардепа.

Тісний зв’язок керівників місцевих осередків ГО з кандидатом у нардепи Людмилою Русаліною дуже схожі на популярний інструментарій виборчих технологій.

Але ще більш незручно мало би стати кожному симпатикові зразкової «бізнес-вумен» від того факту, що свого часу Русаліна була помічницею народного депутата від КПУ Вадима Литвина.

 

А ще колишня прибічниця комуністичних ідеалів має відношення до бізнес-центру «Навігатор», з якого, як пише те видання VolynUA, стирчать кримінальні вуха. Слідчі фіскальної служби в Київській області вважають, що компанія користувалася послугами транзитної конвертаційною групи й незаконно сформувала податковий кредит. Ця фірма також фігурує в розслідуванні Генпрокуратури щодо ухиляння від сплати податків на суму понад 20 млн грн.

У ЗМІ є чимало публікацій, в яких спиртовому бізнесу Русаліної закидають купівлю спирту нібито для парфумерних виробництв (оподатковувався за зниженою акцизною ставкою), який насправді використовували для виробництва горілки з фальшивими акцизними марками  та в горілчаних «ліваках» із фальшивими акцизними марками.

Ось такі вони – білі й пухнасті кандидати від Черкащини, яких медом не годуй – дай позахищати інтереси трудового народу.

Додамо, що вже на старті цієї парламентської кампанії спостерігачі від мережі Опора зафіксували порушення виборчого законодавства з боку  кандидатів у народні депутати у 197-му окрузі Голуба, Полозова та Русаліної.