Екс-прем’єр вважає, що необхідно провести кампанію з роз’яснення шкоди Brexit для Великої Британії

Коли британці голосували за вихід королівства з Євросоюзу, вони ще не знали, що це означає. Цю думку висловив екс-прем’єр-міністр Великої Британії Тоні Блер та зазначив, що «його місія полягає у тому, щоби переконати британців повстати проти» Brexit, пише BBC.

Колишній глава уряду засудив тих, хто хоче «важкого Brexit», який передбачає скасування вільного переміщення з країнами Європи і вихід з зони вільної торгівлі.

Блер додав, що не можна робити вихід з ЄС за будь-яку ціну і що необхідно провести кампанію з роз’яснення шкоди Brexit для Великої Британії.

Нагадаємо, 2 лютого британські депутати у другому читанні схвалили законопроект про вихід Королівства з Євросоюзу. За документ проголосували 494 парламентаря.

Очікується, що закон може бути ухвалений Палатою лордів в березні. Це дасть можливість прем’єр-міністру Терезі Мей запустити процес виходу, який вона запланувала почати до кінця поточного місяця. Тим самим, почнеться дворічний процес виходу Британії з ЄС, який повинен завершитися до квітня 2019 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ