Американські спецслужби оприлюднили свою версію смерті Лесіна

Російський медіамагнат, колишній радник глави РФ Владіміра Путіна Михаіл Лесін, що помер 2015 року у США, за версією американських спецслужб, був убитий. Про це повідомляє Медуза із посиланням на американські ЗМІ.

Згідно з офіційною версією, Лесін помер унаслідок нещасного випадку.

За словами двох агентів ФБР і одного співробітника розвідки, Лесін був побитий до смерті. Співробітник розвідки уточнив, що знаряддям вбивства була бейсбольна бита. За словами джерела, близького до судмедекспертизи, у Лесіна були зламані ребра.

Два агенти ФБР розповіли, що у США Лесін збирався зустрітися з співробітниками Мін’юсту США, що розслідували діяльність російського телеканалу RT, і розповісти їм, «як працює машина пропаганди».

За їхніми словами, Мін’юст оплатив Лесіну проживання в готелі «Dupont», де згодом знайшли його тіло: «Ніхто в бюро не вірить, що він напився, впав і помер. Усі думають, що його побили, і що за цим стоїть Путін».

2015 року Лесін нібито переховувався в Швейцарії, побоюючись за своє життя. Із владою США він зв’язався, оскільки у нього «закінчувалися варіанти місць, де він міг сховатися».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ