У США через екс-радника Трампа розгорівся справжній скандал

Білий дім оприлюднив декларацію, в якій вказано, що 2015 року колишній радник Президента США Дональда Трампа з національної безпеки Майкл Флінн отримував гроші від російських компаній. Про це повідомив The Washington Post.

Згідно з інформацією видання, у першому варіанті документа за 11 лютого Флінн приховав ці платежі.

Проте уже в другому (31 березня) екс-радник Трампа вказав, що отримував гонорари за виступи на заходах, які було організовано російським пропагандистським телеканалом Russia Today, американською дочірньою компанією «Лабораторії Касперського» й американською компанією, що пов’язана з вантажним перевізником «Волга-Днепр».

Слід підкреслити, що, за першою декларацією, яку було подано перед його відставкою, Флінн отримував гонорари через бюро ораторів, але не уточнив імена організацій, які платили йому як доповідачу.

Крім того, в документах не вказано, скільки саме отримав американець за співпрацю з російськими компаніями, але у розділі «джерела доходу» фігурує сума, яка перевищує 5 тисяч доларів у рік.

У цілому протягом минулого року Флінн заробив як мінімум 1,3 мільйона доларів, у тому числі понад 827 тисяч «зелених» через свою консалтингову фірму Flynn Intel Group.

Нагадаємо, навколо Майкла Флінна в середині лютого 2017 року розгорівся скандал, коли стало відомо про його контакти з російським послом, і він був змушений піти у відставку. Пізніше він заявив, що хоче захисту від «недобросовісного судового переслідування».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ