Нардеп прокоментував ініціативу киян перейменувати одну з вулиць столиці на честь американського сенатора Джона Маккейна

Народний депутат України з партії «За життя» Євген Мураєв назвав українців «тубільцями» та порівняв націоналістів із членами терористичної організації «ІДІЛ». Так він прокоментував ініціативу киян перейменувати одну з вулиць столиці на честь американського сенатора Джона Маккейна.

«Сенатор Маккейн «совістю України» не був, він був лише ворогом СРСР, а потім Росії. Йому завжди було байдуже на долю будь-яких тубільців – у В’єтнамі, Україні або Сирії, якщо їх можна було використовувати для досягнення своїх цілей. Бомбити територію або просто руйнувати державність –  різниці немає. Так само, як немає різниці між «ІДІЛ» або західноукраїнськими націоналістами. Просто «розхідний матеріал», як патрон або туалетний папір. Будь-які жертви і руйнування, якщо вони грають проти Кремля і на руку США. Наприклад такі, які пережила Україна за чотири роки, майже втративши майбутнє», – написав Мураєв у Facebook.

Саме тому, на думку нардепа, про «площу Маккейна» можуть говорити тільки ті, хто «ворог не стільки Росії, скільки своїй країні».

«Хоча при цьому табличку з його (Маккейна, – ред.) портретом варто було б прибити сотими цвяхами до спини кожного «патріота», який оплакує важку втрату. Як нагадування про те, що Маккейн за свої принципи бився по-чесному. Бомбити літав особисто, в таборі для військовополонених сидів теж особисто. І повернувся на милицях, щоби продовжувати воювати вже в політиці. Якщо потрібно було розвалювати Україну – він сідав і їхав розвалювати сам. Нацьковувати бородатих терористів, відрізати людям голови – теж. У нього не було одночасно цукеркової фабрики в Росії й він не підраховував надходження на офшорні рахунки, повернувшись з ефіру, де говорив про тяжкість і поневіряння боротьби. І сина воювати в Ірак відправив, хоча міг би і відмазати», – заявляє екс-регіонал.

Сенатор Маккейн не был "совестью Украины", он был всего лишь врагом СССР, а затем России. Ему всегда было плевать на…

Gepostet von Yevgeniy Murayev am Sonntag, 26. August 2018

Як повідомляв Інформаційний Акцент, столичні жителі пропонують перейменувати одну з вулиць столиці на честь померлого американського сенатора-республіканця Джона Маккейна. Відповідна електронна петиція з’явилась на сайті Київради.

Нагадаємо, 26 серпня на 82-му році життя помер Джон Маккейн – сенатор від штату Арізона і кандидат в президенти на виборах 2008 року. У нього була злоякісна пухлина мозку.

Сенатор жорстко критикував президента Росії Владіміра Путіна і політику Кремля в цілому. Він був ініціатором і активним прихильником низки законопроектів, що стосуються санкцій проти РФ. Йому належить фраза: «Коли я глянув в очі Путіну, то побачив три букви: КДБ».