Екс-суддя українського шоу виявився відвертим українофобом

Музичний критик і російський журналіст Сєрґєй Сосєдов, який свого часу був суддею популярного шоу «X-фактор» на телеканалі СТБ, виявився завзятим українофобом. Про це пише Politeka.

У зв’язку з прокремлівською позицією Сосєдова, за якою він виправдовує агресивну політику Кремля, зокрема анексію Криму, російський журналіст потрапив до бази «Миротворця».

«Україна – маленька країна, у якої немає жодної незалежності та взагалі нічого, погана економіка… Вона залежить повністю не лише від Росії, а й від світу», – зазначав той свого часу в ефірі одного з пропагандистських шоу.

Крім того, у коментарі Катерині Осадчій він заявив, якби Росія не взяла Крим, там би відбувалося те, що в Донецьку, тож Кремль, мовляв, «врятував півострів».

Цікаво, що Сосєдов, який не приховує свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію, водночас підтримує політику Путіна, незважаючи на те, що сам же від неї і потерпає, бо в РФ нетрадиційні сексуальні нахили можуть стати причиною кримінального покарання.

Додамо, Сосєдов був членом журі «X-фактора» з 2010 до 2015 року, однак його вихід із шоу офіційно телеканал СТБ не коментував.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ