Експерт запевнив, що усі дії Віктора Медведчука та його руху – злочин проти України

Нещодавно мер Конотопа «свободівець» Артем Семеніхін розігнав зібрання, організоване кумом російського президента Владіміра Путіна Віктором Медведчуком. В «Українському виборі», який є проектом Медведчука, заявили, що Семеніхін вийшов за рамки своїх повноважень. Про обставини скандалу розповів в ефірі Радіо Свобода експерт «Бюро аналізу політики» Віктор Бобиренко.

За словами Бобиренка, якщо міський голова Конотопа і вийшов за рамки своїх повноважень, то зробив це на користь інтересів України. А от подібні до «Українського вибору» партії та організації Бобиренко пропонує забороняти на державному рівні.

«Український вибір» Медведчука, як і сам він, є антиукраїнськими по своїй суті, за своїми завданнями. І тому будь-які дії, які б унеможливлювали їхню діяльність, я підтримую і як людина, і як експерт», – підкреслив фахівець.

«Проте тепер вони говоритимуть, що Семеніхін вийшов за рамки своєї компетенції і це не в правовому полі України. Тепер половина людей кричатиме «зрада!», інша – «перемога!». Я кажу, що це перемога. Адольф Гітлер теж говорив, що всі його дії ведуть до миру. Те ж саме говорить і Путін», – зауважив експерт.

Мер Конотопа Артем Семеніхін розігнав збіговисько сепаратистів кума Путіна

На його переконання, і Путін, і Медведчук для України – це абсолютне зло.

«Ті люди, які «повелися», мають розуміти: або їх використовують «в темну, як лохів», або вони є співучасниками злочину. Будь-які дії «Українського вибору» в Україні – це злочин. Проте їх має забороняти не Артем Семеніхін чи Віктор Бобиренко, а держава Україна. Взяти і заборонити, як компартію».

Читайте: У Конотопі міський голова розігнав збіговисько сепаратистів Медведчука (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ