Музичний експерт розповів про головні помилки України на «Євробаченні»

Результати цьогорічного «Євробачення» промовляють самі за себе – Україна сильно помилилася. Це пов’язано з тим, що абсолютно некоректно була організована робота з вибору пісні. Країна має вибирати саме пісню, а не учасника. Про це розповів музичний експерт Олександр Зирін, передає 24.

«Той спосіб, в який національний відбір віддано найпотужнішим мовником, що існує за державні гроші, – Національною телерадіокомпанією України – в чужі приватні руки, це абсолютно неправильно. Це некоректний з телевізійної, економічної та музичної точки зору спосіб відбору», – підкреслив фахівець.

Він запевнив, що слід змінювати і журі, яке обирає представника і пісню від України.

За його словами, ганебними є дві історії на «Євробаченні», пов’язані з українськими співачками. Перша – штучне недопущення до участі в національному відборі співачки Каті Chilly. Друга – ситуація, що відбулася зі співачкою Джамалою, котра привезла Євробачення в Україну, однак не взяла участі навіть у жодній європейській вечірці.

«Таких моментів на «Євробаченні» було дуже багато. Це той шлейф, який тягнутиметься за цим конкурсом ще довго. Україна має зробити висновки після цього конкурсу і йти далі», – резюмував музичний експерт.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ