Путін
У кожній європейській країні є партія, «підгодована» Кремлем, – екперт

У всіх країнах Європи функціонують партії, які фінансуються з Москви. Про це заявив експерт із питань інформаційної безпеки В’ячеслав Гусаров, передає 5 канал.

«Буквально в кожній європейській країні існує партія, яка «підгодована» Кремлем. Ну, наприклад, у Франції (це, мабуть, уже в кожній газеті мільйон разів прописано) така партія як Front National, глава цієї партії Марін Ле Пен причетна до фінансових операцій, бізнес-операцій із Кремлем», – зазначив він.

Гусаров також розповів про болгарську радикальну партію, що фінансується Росією: «У Болгарії працює партія «Атака», доволі радикальна партія, яка, до речі, крім того, що політична партія і представляє кілька людей в євроструктурах, вона ще утримує свій друкований орган за рахунок Москви і телевізійний канал, який також називається «Атака». Крім того, за словами експерта, такі політичні сили активно функціонують також у Британії, Німеччині, Угорщині, Латвії, Італії тощо.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, ще у березні 2015 року у Франції почалося розслідування діяльності в Європарламенті членів ультраправої партії «Національний фронт», яка активно підтримує політику президента Росії Владіміра Путіна. Восени 2014 року ЗМІ з’ясували, що партія «Національний фронт» отримала кредит на 9 млн євро від російського «Першого Чесько-російського банку». Саму ж Ле Пен сильно образила підозра про політичне підґрунтя кредиту для її політсили. Вона назвала образливими запитання про те, чи має кредит політичний зміст і чи не йдеться про широкий жест Кремля щодо дружньої партії. Як пояснила Ле Пен, її команда шукала кредити в Іспанії, Італії, США, в Азії та Росії. Вона зазначила, що французькі банки відмовилися давати гроші в кредит крайній правій партії.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ