Порошенко поставив собі за мету приручити нардепів у ВРУ?

Нині більшість народних депутатів у Верховній Раді не зацікавлена в проведенні дострокових парламентських виборів. Про це розповів експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Ігор Петренко у статті для Апострофа.

На переконання політолога, нині головне завдання президента Петра Порошенка – приручити Раду, про що свідчать подання на позбавлення недоторканності нардепів.

«Потрібно зауважити, як веде себе генпрокурор Юрій Луценко. Він пише у себе в Facebook про те, що готуються подання на нардепів – це прямий політичний тиск», – зауважує Петренко.

На його думку, Порошенко давно б уже призначив дострокові парламентські вибори, але йому заважає прем’єр Гройсман. «Повертаючись до питання дострокових парламентських виборів: охочих втратити мандат зараз в Раді немає з огляду на те, скільки грошей було вкладено в отримання мандата, а ця каденція виявилася не дуже прибутковою».

1 КОМЕНТАР

  1. Пані Анастасія ви можливо й маєте якесь віддалене розуміння гри в шахи , але це настільки віддалене розуміння , що краще не соромитися на весь інтернетний загал.Чомусь у вашому дописі випала економіка України , гібридна війна , настрої людей і їх прагнення законності , справедливості , невідворотності покарання за скоєні злочини.Не знаю з чиєї подачі ви описуєте тільки бажання депутатів і верхніх ешелонів влади , упускаючи при цьому народ і забуваючи , що майдан ще не забутий і не буде забутим ніколи.

Comments are closed.