Порошенко чинить неправильно, не можна водночас ставити країну на ноги і будувати бізнес-імперію – політолог

Президенту України Петру Порошенку дуже незручно відповідати на запитання прес-конференції. Однак назбиралося стільки невідповідностей у системі, що не сила було чекати іншої нагоди для зустрічі президента із журналістами. Про це розповів в ефірі ZIK політтехнолог Сергій Гайдай.

«Судячи із настрою Петра Порошенка, йому не подобалось знаходитись перед журналістами на прес-конференції і відповідати на безліч різних запитань. Я вважаю, що у нашій країні, де люди не отримують достатньо інформації, потрібно частіше організовувати такого роду зустрічі. Народ має знати кого обрав», – зазначив політолог.

Він підкреслив, що Порошенко чинить не правильно, оскільки не можна водночас ставити країну на ноги і будувати бізнес-імперію.

«Так, я гадаю, що підприємницьку діяльність можна вести і політикам. Проте у цій сфері вони мають розмежовувати особисті інтереси і владу. Не можна мати бізнес-імперію у корупційні системі, а особливо, якщо ти перша людина у країні», – стверджує фахівець.

Також він наголосив, що корупція, президентський бізнес і олігархія, радикальні зміни у політичній системі – це ті теми, із якими громадськість та журналісти завжди звертатимуться до глави держави.

«Мені здається, що у Петра Порошенка завжди буде три теми, якими він вміло оперуватиме. Наш президент завжди зуміє викликати до себе правильні запитання, проте вичерпної відповіді на них ніхто ніколи не чує», – зауважив Гайдай.

Крім того, серед гарячих тем для дискусій у колі Президента він звернув увагу на Революцію гідності, оскільки ця подія стала яскравим прикладом тяжіння суспільства до змін.

«Ми на Майдані стояли за глобальні, радикальні зміни політичної системи у якій живемо. Не всі розуміли, що саме потрібно зробити технічно після революції, проте кожен усвідомлював – жити під тиском далі не можна. Тому, систему потрібно було розвалити», – підсумував експерт.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ