На думку експерта, скандальне інтерв’ю Трампа є знахідкою для психологів і слідчих ФБР

Нещодавнє інтерв’ю президента США Дональда Трампа для The New York Times, в якому прозвучали несподівані заяви та зізнання лідера Сполучених Штатів, може стати дуже цікавим для психологів, політологів і особливо – співробітників ФБР з команди спецслідчого Роберта Мюллера. Цю думку висловив експерт із міжнародних питань Борис Немировський у коментарі 24.

Нагадаємо, у вищезгаданому інтерв’ю Трамп розповів деталі своєї «таємної» зустрічі із президентом Росії Владіміром Путіним, заявивши, що неформальна розмова, що відбулася між ним і Путіним під час саміту G20 у Гамбурзі, тривала 15 хвилин, а обговорювали два світових лідери питання заборони всиновлення громадянами США російських дітей.

«Із інтерв’ю також стало відомо про глибоке розчарування Трампа у своєму соратнику, генпрокурору США Джеффу Сешнсу через бажання останнього відсторонитися від нагляду за розслідуванням щодо російського втручання в американські вибори. «Те, що Сешнс як міністр офіційно усунувся від «Рашаґейту» на тій підставі, що через свої власні контакти з росіянами виявився «зацікавленою особою», для Трампа є особистою зрадою», – підкреслив політолог.

«Щодо президента – це дуже нечесно. Сешнс у жодному разі не мав права проголошувати себе «зацікавленим». І, якщо вже він хотів проголосити свою «зацікавленість», то міг мене про це попередити до того, як став міністром – тоді я б обрав кого-небудь іншого», – заявив тоді Трамп.

Крім того, під час спілкування з журналістами він встигнув висловити неприховані погрози і спецслідчому в «російському розслідуванні» Роберту Мюллеру: «Цього спецслідчого взагалі в жодному разі не можна було призначати».

«В одному з висловів Трамп навіть погрожував Мюллеру. Перевірка фінансів його сім’ї, на його думку, – це «червона лінія». Більш виразно, певно, не можна просигналізувати слідчому, де саме йому треба шукати можливі докази», – переконаний фахівець.

«Це інтерв’ю й справді має зацікавити Роберта Мюллера та його команду. Тому що воно зміцнює звинувачення проти Трампа щодо намагань завадити юстиції: адже він кілька разів чітко дав зрозуміти, що розцінює діяльність державних слідчих органів лише одним чином: чи відповідають вони його інтересові згортання розслідування зв’язків команди Трампа з Росією, чи ні».

Читайте: Генпрокурор США обговорював кампанію Трампа з послом РФ – ІноЗМІ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ