Самусь закликає запровадити санкції проти Білорусі

У Росії затримали українського журналіста Романа Сущенка, в Білорусі – Павла Шаройка. Це стандартна історія: силовики вважають, що журналісти збирають інформацію. Про це в ефірі 24 розповів заступник директора Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Михайло Самусь.

Як зауважив фахівець, Білорусь тривалий час позиціювала себе, як нейтральна країна для перемовин. Однок водночас влада на чолі з Олександром Лукашенком дозволяє проводити Росії військові навчання, голосує проти українських резолюцій в Раді безпеки ООН. Це свідчить про політичну співпрацю Білорусі з країною-агресором.

«До сьогодні, до затримання Павла Шаройко, українська сторона закривала очі навіть на те, як Білорусь повела себе в справі Павла Гриба, коли російські спецслужби викрали його на території начебто суверенної країни. Настав час заявити, що Білорусь – не незалежна держава, бо працює в унісон з Російською Федерацією», – зазначив Самусь.

На його переконання, зважаючи на активну співпрацю двох сусідніх держав, Україна повинна розглянути питання санкцій щодо Білорусі.

Читайте: Дмитро Тимчук: Настав час запроваджувати санкції проти керівництва Білорусі