Путін хоче відновити СРСР до 2030 року?

Військовий експерт Олексій Арестович спрогнозував, чи побачить президент РФ Владімір Путін результати своїх військових ігор зі «збирання земель». Про це він розповів в інтерв’ю Апострофу.

Експерт переконаний: Путін починає відновлювати СРСР.

«Завдання – часткове відновлення Радянського Союзу, розвал Заходу, його наднаціональних блоків або істотне їх ослаблення і новий етап переділу світу. Багатополярний світ – це головна фішка, про яку всі триндять вже довго – від Дугіна до Суркова, Жириновського і Рогозіна. І ця програма почалася 2005 року», – підкреслює Арестович.

Також Арестович зауважує, що це «збирання земель» розраховане на довгий термін – приблизно до 2030 року. «І, зверніть увагу, це означає, що ці люди не дочекаються результатів цієї гри. Що їм залишається? Отримувати задоволення від процесу. Усі болісно намагаються розгадати цілі Російської Федерації. А навіщо їх розгадувати? Вони отримують задоволення від самої гри. Вони не доживуть до результату».

За його словами, якщо зараз це все припинити, то у цих людей ніколи в житті більше нічого цікавого не буде: «Навіщо ж відмовлятися? .. На Марс вони не полетять, їм це нецікаво, а ось відіграти головну рану життя, головну катастрофу – розвал Союзу – це дуже привабливо, коли у тебе трильйони, армія, коли, як вони вважають, з тобою серйозно нічого не зроблять, оскільки у тебе є ядерна зброя».

Читайте: Олексій Арестович: Стратегія революції

БЕЗ КОМЕНТАРІВ