Володимир Гройсман раніше охрестив членів свого уряду «антипопулістами»

Попри постійну і слушну критику популізму і популістів прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та члени його Кабінету самі заражені цією бацилою. Про це заявив політичний експерт Валентин Гладких, передає Слові і діло.

Аналітики видання провели дослідження та склали Топ-10 найяскравіших популістських обіцянок прем’єра та його уряду. Серед них – обіцянка Гройсмана знизити смертність українців від серцево-судинних хвороб, обіцянка глави Міненерго Ігоря Насалика, що після закриття шахт люди не залишаться без роботи, і загальні для Гройсмана та віце-прем’єра Володимира Кістіона обіцянки за кілька років «привести дороги в нормальний стан».

«Єдине, що дає підстави для оптимізму – це те, що зростає усвідомлення згубності популізму для суспільства, а, отже, й необхідності позбавлятися цієї зарази. Як би там не було, але ми мусимо допомогти нашим можновладцям вилікуватися від хвороби популізму», – резюмував Валентин Гладких.

Нагадаємо, Володимир Гройсман обіцяв, що політика уряду буде абсолютно реалістичною.

«Ми – антипопулісти. Ми не будемо приймати жодних рішень, які будуть шкодити українській державі, державності і людям. Ми не сприймаємо жодної популістської риторики», – наголошував прем’єр-міністр.

1 КОМЕНТАР

  1. А де фактчек цих висловлювань? На підставі чого вони є популістськими? Без фактчеку сама стаття є нічим більшим ніж популізм

Comments are closed.