Селище Сартана, розташоване поблизу міста Маріуполь Донецької області, було обстріляне з території, захопленої бойовиками. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

«Згідно з висновками експертів та фахівців, враховуючи кути нахилу вхідних отворів снарядів, характер пошкоджень навколишніх будинків і предметів, форм і розмірів воронок, встановлено калібр снарядів (120-122 мм), а також траєкторію їх руху – в напрямку зі сходу на захід», – йдеться в повідомленні.

Крім цього встановлено, що вогонь вівся з відстані приблизно 12 км із застосуванням установок САУ. «Таким чином, слідством встановлено, що обстріл здійснювався з території, непідконтрольній Україні», – підкреслили в прокуратурі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 16 серпня обстріляли селище на околиці Маріуполя, внаслідок чого три людини загинули. У звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ йдеться, що вогонь по населеному пункту вівся зі сходу, імовірно з артилерійських гармат калібрів 122 або 152 мм.

У свою чергу, один з лідерів донецьких бойовиків Едуард Басурін заявив, що це не «ДНР» обстріляла селища, а сама Україна. «Нашій розвідці стали відомі факти, що в період з 10 по 18 серпня з південної околиці населеного пункту Талаківка з лісопосадки підрозділи Збройних сил України проводили обстріли житлових кварталів міста Маріуполь», – заявив Басурін. Також він запевняє, що ЗСУ обстрілювали також Широкине й Маріуполь з позицій поблизу Бердянського.

Читайте: Небайдужі маріупольці почали розбирати завали в Сартані, не чекаючи допомоги влади (фото)

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ