Робоча група хоче отримати інформацію про можливі порушення законодавства при реконструкції театру

Робоча група щодо Театру на Подолі хоче отримати інформацію про можливі порушення законодавства при реконструкції театру, зробити фахову експертизу та ознайомитися з усією історією будівництва від 90-х до сьогодні. Про це заявив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, передає Укрінформ.

«Потрібно бачити і проектно-кошторисну документацію, аби розуміти деталі, та врешті-решт ми маємо надати фахові бачення щодо досліджень та експертиз», – підкреслив Бондаренко.

За його словами, мета робочої групи – знайти виважене та відповідальне вирішення проблеми з будівлею театру та виробити процедуру для унеможливлення подібних конфліктів у майбутньому.

«Робоча група не є судом останньої інстанції, вона не може встановлювати чи не встановлювати порушення, для цього нам потрібно провести ряд експертиз і досліджень, за результатами яких конкретні експерти встановлюватимуть конкретні факти», – наголосив чиновник.

До слова, на початку квітня Володимир Бондаренко обіцяв, що після першого засідання робочої групи щодо «чорного театру» рішення щодо подальшої долі Театру на Подолі може бути напрацьоване за два місяці.

Читайте: Щодо нової будівлі театру на Подолі проведуть громадські слухання

БЕЗ КОМЕНТАРІВ