Доктрину інформаційної безпеки порівняли з російськими законами

На третьому році війни в Україні нарешті з’явилася доктрина інформаційної безпеки. Наприкінці лютого документ підписав Президент, який уже порівняли із законами у Росії, де людей почали садити за антипутінські репости та лайки. Про це ідеться у сюжеті 24.

Доктрину інформаційної безпеки у Мініформполітики називають дороговказом. У тому, що з’явився він лише на третій рік війни чиновники звинувачують бюрократів.

«Наші вищі органи державної влади не планували справжньої довгої війни проти Московії», – запевнив військовий експерт Святослав Стеценко.

На інформаційному фронті у профільному міністерстві керуватиме Дмитро Золотухін. Він, за дорученням очільника Міністерства інформаційної політики Юрія Стеця готує список пропагандистських Інтернет-ресурсів, які необхідно заблокувати.

У зв’язку з цим експерти спрогнозували, що цей перелік інструкцій для подолання зовнішнього ворога влада може використати для боротьби з незгодними усередині країни.

«Нам не пояснюють, що відбувається. Нам намагаються влити в голову, в наші мізки, що хоче держава», – заявив керівник громадської організації «Українське піратське співтовариство» Сергій Яригін.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ