Майк Г’юз полетить у космос на саморобній ракеті

Винахідник-самоук із Каліфорнії Майк Г’юз 25 листопада планує полетіти в космос на власній ракеті, щоби довести, що Земля… пласка. Про це повідомляє tjournal. Утім ексцентричний американець далеко не божевільний – просто він обрав саме такий спосіб зацікавити потенційний електорат.

61-річний Гьюз уже кілька років будує ракету, на яку витратив близько 20 тисяч доларів. У минулому він виконував каскадерські трюки і працював водієм лімузинів.

Хьюз орендував 5-кілометрову ділянку в компанії Waldo Stakes, а деталі для ракети знаходив у металевих цехах і забирав у перекупників складових від літаків.

На його думку, влада приховує від людей, що Земля насправді пласка. Він також не вірить науці і порівнює її з науковою фантастикою.

«Я знаю про аеродинаміку та рух рідин, про те, як все рухається в повітрі, про потрібний розмір ракетних сопел і тягу. Але це не наука, це просто формули. Немає ніякої різниці між наукою і науковою фантастикою», – стверджує чоловік.

Разом із запуском ракети в Каліфорнії стартує губернаторська виборча кампанія Гьюза. Стежити за обома заходами можна буде на сайті винахідника.

Також американець пообіцяв залишити своїм чотирьом кішкам побільше їжі на випадок, «якщо раптом щось піде не так».

Читайте: У Франції запустили ракету Vega з українським двигуном