США просто поставили Росію перед фактажем своїх конкретних кроків щодо Донбасу?

Заголовки російських ЗМІ у стилі «Зустріч Волкера із Сурковим носила ознайомчий характер» свідчать лише про одне – помічнику Путіна не вдалося нав’язати жодної проросійської позиції спецпредставникові США. Так вважає директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк.

За його словами, у цій ситуації складається враження, що Суркова просто поставили перед конкретним фактажем щодо кроків США із врегулювання конфлікту на Донбасі.

Загалом, стверджує політолог, розв’язкою зустрічі Волкера і Суркова стане візит глави Пентагону Джеймса Меттіса в Україну 24 серпня.

«Під час візиту Джеймса Меттіса в Україну буде презентовано подарунок США до Дня Незалежності – нові види озброєнь. Сурков, власне, цьому запобігти не зміг. По суті, епоха Путіна, Суркова і Лаврова потихеньку відходить у минуле і завершиться з переобранням Анґели Меркель канцлером Німеччини восени 2017 року».

На його переконання, єдине, що іще може врятувати російську владу, це гучні військово-інформаційні події в Південно-Східній Азії.

Читайте: Богдан Яременко: Волкер і Сурков лише готують ґрунт для майбутніх заяв лідерів країн

БЕЗ КОМЕНТАРІВ