В окупованому Севастополі 23 серпня кілька десятків місцевих мешканців провели акцію, присвячену Дню прапора та Дню Незалежності України

Соцмережа Facebook видалила фото мешканців Севастополя в одязі синьо-жовтих кольорів на честь Дня прапора України. 23 серпня світлину опублікувала на своїй сторінці фотохудожниця з окупованого Криму Тетяна Москаленко.

«Схоже, кого-то дуже сильно і в саме серце вразило наше привітання з Днем прапора та Днем Незалежності! Воно набрало близько тисячі перепостів, понад дві тисячі лайків тільки на одній моїй сторінці. Тому сьогодні – або за скаргою, або через якісь атаки на мою сторінку цей пост був видалений. Я хочу сказати цим «умільцям» одне: ви можете видалити фото з ФБ, але Україну з наших сердець – ніколи!» – написала вона.

Як відомо, в окупованому Росією Севастополі 23 серпня кілька десятків місцевих мешканців провели акцію, присвячену Дню прапора та Дню Незалежності України.

Понад два десятка місцевих мешканців, одягнених у жовто-сині кольори, зібралися на міській набережній.

2 КОМЕНТАРІ

    • тобі від народження 3 роки? чи розум трьохрічної дитини – якщо перше то іди спи мама зранку відведе в садік і це нормально. А якщо друге то санітари прийдуть навіть якщо ти в туалеті сховався і дадуть тобі заспокійлеве.

Comments are closed.