На цьогорічному пісенному конкурсі «Євробачення» розгорівся черговий скандал. Конкурсант від Болгарії Крістіан Костов, який є фаворитом змагань, заявив, що в разі своєї перемоги  розіб’є нагороду – Кришталевий мікрофон – у Москві. Про це інформує УНІАН.

Відповідне відео оприлюднене на каналі в YouTube.

«Сподіваюся, що я приїду в Москву з «кришталевим мікрофоном» і розіб’ю його на відео… Сподіваюся, воно збере багато переглядів», – сказав Костов.

Пізніше співак заявив, що російські ЗМІ невірно трактували озвучену ним інформацію. Мовляв, він мав на увазі зовсім інше.

«Звичайно, я не хочу нічого розбивати. Росіяни не дали мені договорити. Це була метафора. Я мав на увазі, що хотів би розділити перемогу зі своєю командою», – розповів Костов журналістам.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що представник Болгарії в 2014 році виступав в окупованому Криму на День захисту дітей.

СБУ спільно із Держприкордонною службою повідомили, що не мали підстав не пустити Костова в Україну, оскільки на момент виступу він був неповнолітнім, а українське законодавство щодо окупованого півострова набуло чинності лише наприкінці 2014 року.

Крістіан Костов є уродженцем Москви. Наразі він проживає в столиці РФ. Має подвійне громадянство – болгарське та російське. Народився фаворит «Євробачення» в родині болгарина та казашки. У коментарі одному з пропагандистських ресурсів він передав Москві привіт.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ