Анатолій Сіренко
Люстрований екс-начальник ДАІ повернув свою посаду через суд

Екс-начальник Державної автоінспекції Міністерства внутрішніх справ Анатолій Сіренко, звільнений за законом «Про очищення влади», повернувся на посаду. Відповідне рішення ухвалив окружний адміністративний суд Києва, передають Українські новини.

«Наприкінці грудня суд задовольнив його позов і поновив на посаді», – повідомила начальник Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко.

Вона зазначила, що Мінюст має намір подати апеляцію на це рішення, бо Сіренко використав для відновлення на посаді попереднє судове рішення, яким йому було скорочено термін перебування на посаді заступника начальника обласного управління МВС в Київській області в період 2010-2011 років.

Таким чином, термін перебування його на посаді, яка підпадає під люстрацію, був скорочений і склав менше 1 року.

Як відомо, під люстрацію потрапляють особи, які пропрацювали більше року на керівних держпосадах в період президентства Віктора Януковича.

Окружний адмінсуд Києва 25 грудня 2015 року врахував це рішення і скасував наказ МВС від 21 квітня 2015 року про звільнення Сіренка.

Суд постановив поновити його на посаді начальника департаменту ДАІ МВС з 22 квітня 2015 року. Також суд зобов’язав Міністерство юстиції видалити відомості про Сіренка з Єдиного реєстру люстрованих осіб.

Нагадаємо, в квітні 2015 Сіренка було звільнено з посади.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ