Філіп Духлій, блогер

Чого бояться наші антикорупціонери? Держави? Так, держава, при бажанні, зараз все про них бачить і знає. Рух грошей, контрагентів, матеріальний стан кожного, рух «лівака» на картках «Привату».

Вони бояться глючного сайту і відповідальності за е-декларування? Так, вибачте, ви самі за допомогою своєї Міранди робили сайт, ви самі розробляли антикорупційне законодавство, чого ви його боїтеся?

Вони бояться, що залишаться без кави, бо їхні контрагенти змушені будуть теж подавати е-декларації? Вибачте, в законі чітко написано «виконують роботи, надають послуги щодо імплементації стандартів у сфері антикорупційної політики, моніторингу антикорупційної політики в Україні, підготовки пропозицій з питань формування, реалізації такої політики» – і це лише для фізосіб. Причому тут постачальники кави?

Вони бояться, що їхні активісти, взявши участь в антикорупційному мітингу, будуть зобов’язані подати е-декларацію? Але в законі чітко написано «є керівниками або входять до складу вищого органу управління, інших органів управління».

Чого ж вони бояться?

А бояться вони лише одного – що інші жителі України, від імені яких вони діють, гордо називаючи себе «представниками громадськості», раптом побачать їхнє матеріальне становище, площі їхніх будинків, ділянок, кількість грошей на рахунках і приріст цього добробуту з року в рік на ниві боротьби з корупцією і виникає питання: «Товариші (анти) корупціонери, а СХ**ЛІ?».

Джерело: Филипп Духлий

БЕЗ КОМЕНТАРІВ