Дутерте неодноразово критикував США і розводився про покращення відносин з Китаєм і Росією

Скандальний президент Філіппін Родріґо Дутерте заявив про своє бажання проводити спільні військові навчання з Росією. Про це повідомив його прес-секретар, передає Радіо Свобода

Зараз два російські військові кораблі здійснюють візит до Маніли. Речник президента заявив, що візит «свідчить про те, що морське співробітництво в подальшому може бути посилене».

За словами Абелли, між Манілою і Москвою необхідно буде укласти відповідний меморандум, встановити рамки будь-яких майбутніх військових навчань.

Посол Росії на Філіппінах також заявив, що Москва готова стати «близьким другом Філіппін», додавши, що Росія готова поставляти південно-східній азійській країні «сучасну зброю».

До слова, з моменту вступу на посаду Дутерте неодноразово висловлював погрози і критикував США, здійснюючи кроки для покращення відносин з Китаєм і Росією.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Родріґо Дутерте неодноразово звинувачували в тому, що він був замовником сотень жорстоких убивств. Проте президент Філіппін навіть не намагається пояснити цей факт чи виправдатися, натомість називаючи здійснюваний ним терор «боротьбою з наркобаронами». Він навіть відкрито заявляв, що особисто застрелив трьох наркоторговців, коли бува на посаді мера міста Давао.