Стрічка «Плем’я» побила рекорд українського кіно

Український фільм «Плем’я» подивилися понад 22 мільйона осіб на YouTube, що є рекордом для вітчизняного кіно. Про це повідомив режисер стрічки Мирослав Слабошпицький на своїй сторінці у Facebook

За словами Слабошпицького, підрахунок вдалося провести завдяки легальному YouTube-каналу компанії Video Lend, при цьому цифри переглядів на інших платформах, зокрема Netflix, AmazonPrime, Hulu, Vudu, ITunes, PlayStation, не розголошуються. Також неможливо підрахувати кількість переглядів на нелегальних піратських сайтах.

Кінострічка «Плем’я» отримала понад 50 нагород, враховуючи три нагороди Тижня критики Каннського кінофестивалю та приз Європейської академії.

За сюжетом головний герой фільму, Сергій, потрапляє у спеціалізований інтернат для людей із вадами слуху, де існує кримінальна організація, Плем’я. Він намагається зайняти своє місце в ієрархії школи і бере участь у кількох пограбуваннях. Коли хлопець закохується в Ганну, одну з «наложниць» ватажка банди, йому доводиться порушити неписані закони Племені.

It looks like 'The TRIBE' has over 22 mln views on YouTube! Фильм Племя посмотрело более 22 миллионов человек на YouTube! #slaboshpytskiy #thetribe #filmtribe #слабошпицкий #слабошпицький

Gepostet von Myroslav Slaboshpytskiy am Montag, 17. Juni 2019

Читайте: У Лондоні показали фільм про українських бранців Кремля