Sevar Ali (L), a migrant from Kurdistan region in northern Iraq, shaves next to his wife Vian Xhoshe, near a camp in the town of Presevo, Serbia, August 26, 2015. Hungary made plans on Wednesday to reinforce its southern border with helicopters, mounted police and dogs, and was also considering using the army to confront a record number of migrants trekking into Europe, many fleeing war in Syria. Police said a record 2,533 migrants - most of them from Syria, Afghanistan and Pakistan - were caught entering Hungary from Serbia on Tuesday. REUTERS/Agron Beqiri
У Фінляндії жінки пропонують неповнолітнім біженцям гроші за інтимні послуги

Фінські жінки намагаються за гроші схилити неповнолітніх біженців до   сексуальних стосунків. Випадки купівлі сексу з прохачами притулку, молодшими за 18 років, були виявлені в Гельсінкі в різдвяний сезон.

Майже всі оборудки відбувалися в районі залізничного вокзалу фінської столиці. Фінки у віці від 30 до 40 років пропонували біженцям досить скромну суму за інтимний зв’язок – близько 20 євро. Факти проституції за участю неповнолітніх мігрантів виявив фонд Helsingin Diakonissalaitos.

Співробітниця організації Тайна Седерстрем вважає, що подібні випадки лише ускладнюють інтеграцію молодих прохачів притулку в фінське суспільство, оскільки вони не навчаться правильно спілкуватися з європейськими жінками, якщо ті самі пропонують їм гроші за інтим. Також співрозмовниця видання побоюється, що через гроші юні біженці будуть без супроводу дорослих проводити все більше часу на вокзалі, через що незабаром потраплять у погані компанії. Крім того, у фонді бояться, що біженці можуть почати витрачати зароблені кошти на наркотики.

Варто зазначити, що проституція в Фінляндії офіційно не заборонена. Водночас, кримінально карається купівля сексуальних послуг і осіб молодших за 18 років. Крім того, купівля-продаж в публічних місцях карається штрафом.

Днями увагу фінських ЗМІ привернула ще одна історія про інтимні стосунки між громадянкою Фінляндії та прохачем притулку. Співробітниця Червоного Хреста порушила внутрішні правила організації та вступила у зв’язок зі своїм клієнтом.

У жовтні минулого року естонське видання Pealinn повідомило, що фінські жінки заради задоволення навіть відкрили новий вид секс-туризму. Зазначалося, що фінки приїжджають в сусідню Естонію заради інтимних стосунків з особами без певного місця проживання. У фінському посольстві у зв’язках із ЗМІ, коментуючи повідомлення, порадили естонській поліції приділяти більшу увагу проблемі безхатьків.

У новому році у Фінляндії почали активно обговорювати протилежну проблему: фінки стали все частіше зазнавати сексуального насильства з боку чоловіків, насамперед, мігрантів. Випадки нападу з метою зґвалтування в парках і на вулицях були у Фінляндії невідомі до 2015 року, коли сюди прибуло 32 тисячі біженців (це вдесятеро більше, ніж роком раніше).

Днями стало відомо, що поліція Гельсінкі порушила сім проваджень на підставі заяв про сексуальні злочини, що надійшли після новорічної ночі. За даними поліції, одного з підозрюваних у нападі на жінок у столиці Фінляндії на Новий рік затримано. Йдеться про вихідця з Марокко, який проживає в Суомі з 2011 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ