Олег Гладковський

В середині липня Автоскладальний завод №2 компанії «Богдан Моторс» отримав 78,2 мільйона гривень на виконання таємної угоди з Міноборони в рамках державного оборонного замовлення.  Про це повідомляє Гліб Канєвський, голова експертної організації StateWatch, з посиланням на офіційний портал використання публічних фінансів, передає Економічна правда

Гроші перераховані з рахунку Державної казначейської служби на приватний рахунок «Богдан Моторс», відкритий в «ОТП банку».

За що саме сплачено гроші – кількість авто та вартість за одиницю – не вказано. Разом з тим, цього року прес-служба «Богдан» повідомила, що корпорація підписала нові контракти із Міністерством оборони на постачання оновлених санітарних машин «Богдан 2251» та вантажівок «Богдан 6317» до Збройних сил України.

Канєвський уточнює, що державне оборонне замовлення на цей рік сформували ще коли Олег Гладковський обіймав посаду першого заступника Секретаря РНБО, тож до кінця року саме «Богдан Моторс» буде забезпечувати армію транспортом.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, близький друг і соратник Петра Порошенка Олег Гладковський замовив до 50-річчя екс-гаранта скульптуру за 35 тисяч доларів. Даніель Грін роботу виконав, але гонорар так і не побачив.