Подільсько-Воскресенський міст між правим і лівим берегами Києва зводять вже 23 роки

КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва» уклало угоду з ТОВ «Еко-Буд-Трейд» про додаткові роботи з будівництва Подільського моста на 444,59 млн гривень. Нинішній власник фірми пов’язаний із компаніями, близькими до директора КП «Житлоінвестбуд-УКБ» В’ячеслава Непопа та Михайла Голиці – екс-очільника Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА та президента АТ «ХК «Київміськбуд». Про це повідомляють Наші гроші.  

Як свідчить система «Прозорро», до 20 липня 2018 року мають збудувати лівоповоротний з’їзд та укріпити тимчасові опори ділянки над Дніпром МО-1, МО-2, МО-3, МО-4.

Гарантійний строк на основні несучі конструкції (у т. ч. штучні споруди) та інженерні комунікації становить 10 років, на будівельно-монтажні роботи (у т. ч. дорожній одяг проїздів і тротуарів) – 5 років, на світлофорні об’єкти та елементи організації дорожнього руху – 3 роки.

Фінансування передбачено порівну в цьому та наступному роках. На заробітну плату піде 11,07 мільйона гривень, тобто трохи більше 2% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще майже піввідсотка – 1,81 мільйона гривень.

Закупівлю провели за переговорною процедурою для уніфікації, оскільки в березні «Еко-Буд-Трейд» став генпідрядником цього будівництва, вигравши два тендери на 6,1 мільярда гривень. Їх провели ще у «Віснику держзакупівель», тому ані договори, ані кошториси не були оприлюднені, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та обладнання з ринковими. Також невідомими залишились субпідрядники переможця.

Нині закуповуються додаткові роботи, а кошторисна документація теж не опублікована.

Першозасновником «Еко-Буд-Трейд» був Дмитро Кириченко із с. Росава на Київщині. Нинішній власник Максим Половко через ланцюжок партнерів пов’язаний із компаніями, близькими до директора КП «Житлоінвестбуд-УКБ» В’ячеслава Непопа та Михайла Голиці – екс-очільника Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА та президента АТ «ХК «Київміськбуд».

Директором «Еко-Буд-Трейду» із березня 2016 р. є Сергій Васильович Драч, колишній перший заступник Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України, а до того – голова наглядової ради вищезгаданого «Київміськбуду».

Усього з грудня 2015 р. «Еко-Буд-Трейд» отримав держпідрядів на 7,55 млрд грн.

Як відомо, столична влада має намір звести аркову частину Подільсько-Воскресенського мосту в 2017 році. А всі роботи мають завершити до 2020 року. За словами мера Києва Віталія Кличка, на добудову Подільсько-Воскресенського моста потрібно ще 7 мільярдів гривень.

Подільсько-Воскресенський міст між правим і лівим берегами Києва зводять вже 23 роки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ