"Младоолігарх" Сергій Курченко на футболі разом із олігархом Ринатом Ахметовим
“Младоолігарх” Сергій Курченко на футболі разом із олігархом Ринатом Ахметовим

Одеський нафтопереробний завод «бухгалтера» Януковича Сергія Курченка можуть оголосити банкрутом, передають Українські новини.

Державна податкова інспекція у Суворовському районі Одеси спрямувала відповідну заяву до суду.

28 грудня Господарський суд Одеської області повернув ДФС заяву про порушення провадження у справі про банкрутство без розгляду. Судді пояснили це тим, що в ній неправильно вказали назву підприємства — «Лукойл-Одеський нафтопереробний завод». Насправді станом на 28 грудня 2015 року боржником за цією заявою є ПАТ «Одеський нафтопереробний завод».

Крім цього, Фіскальна служба не надала належних доказів сплати судового збору.

У червні 2015 року визнати Одеський НПЗ банкрутом просила суд енергопостачальна компанія «Одесаобленерго».

13 листопада Приморський райсуд Одеси ухвалив передати нерухоме майно та земельну ділянку Одеського нафтопереробного заводу на зберігання до державного підприємства «Укртранснафтапродукт».

Своє рішення суд мотивував тим, що Одеський НПЗ не може гарантувати зберігання майна, на яке накладено арешт. Завод припинив випуск нафтопродуктів з кінця лютого 2014 року.

Читайте: Ватажки терористів прикрили «годівницю» на Донбасі для олігарха Курченка

5 липня 2013 року «Східно-Європейська паливно-енергетична компанія» (укр. «СЄПЕК», рос. «ВЕТЕК») придбала 99,57% Одеського нафтопереробного заводу в нафтової копанні «Лукойл» (Росія). Основним акціонером групи, за офіційною інформацією, є Сергій Курченко — «гаманець» родини Віктора Януковича. Наразі Курченко разом із Януковичем переховується від правосуддя у Москві.

Генеральна прокуратура України оголосила Курченка у міжнародний розшук в квітні 2014 року.

Читайте: Суд зняв арешт з активів «бухгалтера сім’ї Януковича»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ