російські військові на Донбасі
Дані про російські втрати в Україні помилково виклали в Мережу

Російське видання «Ділове життя» випадково опублікувало цифри щодо компенсацій сім’ям військовослужбовців, які загинули або були поранені під час бойових дій в Україні. Про це повідомляє оглядач Forbes Пол Ґреґорі, якому вдалося скопіювати матеріали, які були швидко видалені виданням, передає Укрінформ.

Автор матеріалу публікує частини документа «Зростання виплат військовим в 2015 році», де під заголовком «Компенсація військовослужбовцям за участь у бойових діях в Україні в 2014-2015 роках» вказано: «У цілому станом на 1 лютого 2015 року виплачена грошова компенсація більше ніж 2 тис. сімей загиблих та 3,2 тис. військовослужбовців, які отримали важкі поранення і визнані інвалідами».

У викладених матеріалах також зазначено, що, згідно з рішенням російського уряду, компенсація сім’ям загиблих військових, які брали участь у бойових діях в Україні, становить 3 млн рублів, а тим, хто отримав інвалідність під час бойових дій, – 1,5 млн рублів. Виплата контрактникам «бойових» за кожен день перебування в зоні військового конфлікту становить 1,8 тис. руб.

«Стає очевидною брехня Кремля про відсутність російської армії на території України. І, незважаючи на всі ці докази, лише чверть росіян все ж вірить у те, що Росія ввела війська в Україну. Це при тому, що дві тисячі російських солдатів лежать у могилах, а ще три тисячі інвалідів живуть поруч з тими, хто не вірить, що вони були на Донбасі», – робить висновок Ґреґорі.

Нагадаємо, указом Президента РФ дані про військові втрати у мирний час були засекречені.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Міністерстві оборони вважають, що кількість російсько-сепаратистських військ на сході України становить 42-43 тисячі осіб. 17 серпня в РНБОУ повідомили, що останнім часом кількість російських військових на кордоні з Україною збільшилась до 50 тисяч.

Нагадаємо, у доповіді «Путін. Війна», підготовленій Борісом Нємцовим і опублікованій вже після його смерті, йдеться, що лише за дві хвилі масової загибелі російських солдатів на Донбасі – під Іловайськом та Дебальцевим – у Росію повернулося щонайменше 220 трун.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ