Найбагатшими громадянином України є власник «СКМ», «Метінвесту» і «ДТЕК» Рінат Ахметов

До оновленого рейтингу найбагатших людей світу, за версією журналу Forbes, потрапили семеро українців. Про це повідомляє сайт видання. 

Найбагатшими громадянином України є власник «СКМ», «Метінвесту» і «ДТЕК» Рінат Ахметов. Він посідає 272-е місце в загальному списку з капіталом у $6 млрд.

Власник Ferrexpo Костянтин Жеваго розмістився на 1511 місці з капіталом 1,5 млрд доларів.

1605 місце зайняв власник агрохолдингу «МХП» Юрій Косюк з капіталом 1,4 млрд доларів. На цій же сходинці розташувався і власник «Інтерпайп» Віктор Пінчук – його капітал Forbes також оцінив у 1,4 мільярда доларів.

Співвласник групи «Приват» Геннадій Боголюбов – на 1818 місці з капіталом 1,2 млрд доларів. Його партнер Ігор Коломойський розмістився на 1941 позиції з капіталом 1,1 млрд доларів.

Власник «Смарт-Холдингу» Вадим Новинський з одним мільярдом доларів посів 2057 місце. Він повернувся в список мільярдерів Forbes після чотирирічної відсутності.

Forbes також нарахував 93 доларових мільярдера у Росії, найбагатший із яких – голова правління газової компанії «НОВАТЕК» Леонід Міхельсон ($24 млрд, 32-е місце).