Помічнику Ле Пен висунули звинувачення через фіктивне працевлаштування

Лідерка французького «Національного фронту» Марін Ле Пен знову опинилась в центрі скандалу. Стосовно її помічника Шарля Уркада висунули звинувачення  у фіктивному працевлаштуванні в Європарламенті. Про це повідомляє видання Le Parisien з посиланням на джерело, близьке до розслідування.

Зараз Уркад обімає посаду графічного дизайнера партії «Національний фронт» у Нантері. Підозри слідчих стосуються суми у 37 тисяч євро, які Шарль Уркад отримав у другій половині 2014 року за роботу в Європейському парламенті.

Нагадаємо, поліція взяла під варту охоронця і голову передвиборчого штабу кандидата в президенти Франції Марін Ле Пен у справі про нецільове використання коштів ЄС.

Європейське бюро з боротьби з шахрайством (OLAF) раніше встановило, що голову партійного кабінету Катрін Ґрізе та охоронця Тьєрі Леж’є фіктивно найняли в якості помічників європарламентаря.

Ґрізе заробила 298,5 тисячі євро, які Ле Пен повинна була відшкодувати до 31 січня, але не зробила цього. Заробіток Леж’є в розмірі 41,5 тисячі євро необхідно було повернути до 28 лютого.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ