У Росії хочуть заарештувати Яценюка

Російський суд ухвалив рішення про арешт колишнього Прем’єр-міністра України, лідера «Народного фронту» Арсенія Яценюка за участь у низці злочинів. Зокрема, за скоєння умисного убивства. Про це сам політик повідомив у своєму Facebook.

Як зазначено у повідомленні, Посольство України в Росії отримало копію повідомлення Єсентукського міського суду Ставропольського краю. Слідчий із особливо важливих справ направив до суду клопотання про арешт Яценюка.

«У боротьбі з Україною Кремль готовий задіяти будь-які методи. Ненависть і тотальний абсурд – це основа режиму Путіна», – підкреслив екс-очільник Кабміну.

Його звинувачують за декількома статтями. Зокрема, «Участь у стійкій збройної групі (банді) або в здійснюваних нею нападами», «Відповідальність за готування до злочину», «Умисне вбивство за обтяжливих обставин».

Сам політик стверджує, що таким чином Кремль намагається вивести тему «звірств Яценюка у Чечні» на новий рівень.

«Очевидно: на тлі всіх останніх резонансних подій – цинічних убивств і репресій проти опозиції – російська диктаторська влада переходить до нового витка гібридної війни», – резюмував лідер «НФ».