Лише за останній місяць українські силовики запобігли трьом терористичним атакам російських ДРГ

Російські спецслужби посилюють розвідувально-диверсійну діяльність на території України. Зокрема, ФСБ засилає диверсійні групи для здійснення терористичних актів та вбивства державних діячів. Про це повідомив глава СБУ Василь Грицак, передає Українська правда.

«Головними цілями є стратегічні об’єкти життєзабезпечення, інфраструктури. Так само ставиться за мету вбивство окремих громадсько-політичних діячів», – заявив голова СБУ.

За словами Грицака, лише за останній місяць українські силовики запобігли трьом терористичним атакам.

«Зокрема, в Харкові 17 липня затримали керівника і організатора ДРГ, яку підготувало ГУР Генштабу Збройних сил Російської федерації. Вони отримали завдання вчинити вбивство кількох громадських діячів України. Прізвища я не можу назвати, бо ці люди не дали дозвіл на оприлюднення їхніх прізвищ», – повідомив він.

За словами очільника СБУ, для вчинення одного з убивств планували використати квадрокоптер.

«Наступну групу затримали 13 липня в Маріуполі. Ця група планувала підірвати один з підрозділів Національної гвардії України. Членів ДРГ затримали під час закладення протипіхотної міни. Подібна міна в Україні не виробляється і не використовується. Це міна – російського виробництва», – розповів Грицак.

Також він нагадав, що 24 липня в Одесі затримали диверсантів, які скоїли підрив автомобіля.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ