Секретне досьє перебуває під контролем речника Кремля Дмітрія Пєскова

З’явилися нові подробиці щодо секретного досьє Кремля на Президента США Дональда Трампа. Можливо,  ФСБ скомпрометувало мільярдера через його дії в Москві достатньо, щоби мати можливість шантажувати його, зазначає Українська правда.

За даними деяких джерел, поведінка Трампа в Москві нібито включала збочення, які були організовані або проходили під контролем ФСБ.

Кремль має у своєму розпорядженні компромат і на Гілларі Клінтон. Його складали різні російські спецслужби протягом багатьох років. В основному воно містить записані апаратурою для прослуховування розмов під час її візитів до Росії, а також перехоплені телефонні дзвінки.

Досьє перебуває під контролем речника Кремля Дмітрія Пєскова, який підкоряється безпосередньо наказам президента Путіна. Секретні дані не були поширені за кордоном, зокрема їх не передавали Трампу.

Варто зазначити, що відповідна інформація міститься у 35-сторінковому документі щодо зв’язків Трампа з РФ, який циркулює серед ключових ЗМІ Сполучених Штатів, а також є в розпорядженні політичної еліти країни, зокрема вісімки лідерів Конґресу.

У документі також зазначається, що путінська Росія підтримувала і допомагала Дональду Трампу протягом принаймні 5 років, щоби стимулювати розкол і розділення в західному альянсі.

У свою чергу, мільярдер і новий глава Білого дому та його найближчі соратники використовували регулярний потік розвідувальних даних від Кремля, зокрема,  про демократів та інших політичних суперників.

Нагадаємо, телеканал CNN повідомив, що секретні документи, представлені минулого тижня президенту США Бараку Обамі, містять твердження, що росіяни мають компрометуючу інформацію про особисте життя і фінансову діяльність Трампа.

Трамп заперечив цю інформацію та заявив про «політичне полювання на відьом».

Згодом в РФ заявили, що не мають жодного компромату на обраного президента США Дональда Трампа та екс-кандидата в президенти від демократів Гілларі Клінтон.