За даними правоохоронців, авто супроводили на штрафмайданчик

«Сміттєві каравани» Садового знову мандрують країною. Зокрема, у Дніпрі активісти разом з поліцією затримали фуру з львівськими відходами, передає Радіо Свобода.

Як повідомив активіст громадської організації «Рух «Вільна доля» Вадим Мірошник, в накладній, яку показав водій фури, відправником сміття значилося львівське підприємство, а одержувачем – київське, а пунктом розвантаження вказано сміттєвий полігон «Правобережний» в Дніпрі.

У патрульній поліції Дніпра підтвердили факт зупинки фури. За даними правоохоронців, авто супроводили на штрафмайданчик.

Нагадаємо, минулого тижня на Дніпропетровщині в Криничанському районі поліція виявила несанкціоноване скидання сміття зі Львова на сміттєзвалищі райцентру. За фактом порушили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 239 КК – «Забруднення землі».

Нагадаємо, 24 березня Львівська міська рада підписала договори про вивезення твердих побутових відходів з трьома містами Львівщини. Щоправда поховати, згідно з договорами, місто зможе лише 900 тонн відходів. А щодня Львів виробляє 600 тонн.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, райцентр Самбір також готовий допомогти Львову розв’язати проблему зі сміттям. Причому місто готове розглядати можливість не тільки разового прийому побутових відходів, але й довготривалої співпраці з обласним центром у цьому питанні.  В обмін депутати Самбірської міськради просять повернути приміським автомобільним маршрутам кінцеву зупинку біля головного залізничного вокзалу обласного центру.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ