футбол грші
Лише одна угода з нерухомістю принесла мадридському «Реалу» 18,4 млн. євро прибутку

Сім футбольних клубів Іспанії зобов’язані повернути загалом 70 мільйонів євро, отриманих у вигляді державної допомоги. Це рішення ухвалила Європейська Комісія, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Рішення стосується клубів «Барселона», «Реал», «Валенсія», «Атлетіко Більбао», «Осасуна», «Ельче» і «Еркулес», які отримували від уряду пільгові кредити і на ці кошти купували нерухомість.

Житлове будівництво та операції із земельними ділянками – одна з найважливіших статей доходу іспанських футбольних клубів. Тільки одна угода з нерухомістю в іспанській столиці принесла найбагатшому в світі футбольному клубу – мадридському «Реалу» – 18,4 млн. євро прибутку, які він тепер повинен повернути.

Європейський регулятор дійшов висновку, що отримання футбольними клубами держпідтримки з боку держави забезпечило їм конкурентну перевагу над іншими командами і порушило європейське законодавство.

Своєю чергою, комісар ЄС з питань конкуренції Марґрет Вестаґер заявила, що займаючись самофінансуванням, команди нечесно використовували гроші платників податків.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ