Олена Зеркаль не взялася прогнозувати, яким саме буде рішення суду

Рішення про запровадження тимчасових заходів щодо Росії Міжнародний суд Організації об’єднаних Націй винесе до кінця квітня. Такий прогноз зробила заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль, передають Українські Новини.

«За нашими прогнозами, рішення має бути у квітні точно», – сказала Зеркаль. При цьому вона не стала прогнозувати, яке саме рішення ухвалить суд – на користь України чи ні, але висловила надію, що рішення буде справедливим.

На думку заступника міністра, увесь світ зараз займає позицію України. Вона додала, що Росія повинна відповісти за свої дії, а Міжнародний суд ООН є єдиною інстанцією, що може притягти Кремль до відповідальності.

Читайте: У Кремлі натякнули, що визнають рішення Гаазького суду

Нагадаємо, 6 березня Міжнародний суд ООН в Гаазі розпочав попередні слухання щодо позову України до РФ, поданого МЗС України 16 січня 2017 року.

Україна має на меті притягнення РФ до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації впродовж її незаконної агресії проти України. Позов подано в рамках Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ