Неперсонально голосували нардепи Олександр Урбанський і Вадим Денисенко

Під час голосування 21 березня за призначення представника Верховної Ради України до складу комісії зовнішнього контролю з проведення незалежної оцінки ефективності діяльності НАБУ депутати з гальорки Блоку Петра Порошенка – імовірно, Олександр Урбанський і Вадим Денисенко – кнопкодавили. Відповідне відео опублікував Громадський рух «Чесно».

На відео голосування видно, як народний депутат Сергій Лещенко знімає на смартфон момент голосування депутатів з гальорки БПП. Однак йому перешкоджає знімати колега по фракції Гліб Загорій.

«Бажання Порошенка за будь-яку ціну призначити кишенькового аудитора НАБУ вже навіть не смішно. 200 голосів «за» при потрібних 226. Ви всі особисто могли бачити в стрімі, як Кононенко безперервно телефонував комусь та ходив домовлятися до «Опозиційного блоку». І вкотре провал. Уже скоро місяць Банкова намагається проштовхнути потрібну людину за квотою Ради з однією метою – зруйнувати єдиний незалежний антикорупційний орган, який вже йде по сліду друзів та подільників президента. Це постійна, безперервна та абсурдна ганьба особисто Петра Порошенка», – зазначив Лещенко.

На табло поіменного голосування системи «Рада» видно, що «за» проголосували всі місця заднього ряду БПП, хоча на двох місцях в ньому – між Олександром Урбанським та Вадимом Денисенком – ніхто не сидів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 21 березня Верховна Рада знову так і не змогла обрати аудитора Національного антикорупційного бюро України. За кандидатуру Найджела Брауна проголосували лише 200 депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів.

16 березня нардепи від «БПП», «НФ» та «Відродження» під час засідання комітету з питань протидії та запобігання корупції, що пройшло без узгодження з його головою Єгором Соболєвим,  рекомендували на розгляд парламенту дві кандидатури на посаду аудитора НАБУ. Йшлося про Найджела Брауна і Роберта Сторча.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ