Галина Плачинда, журналіст

Знаєте, чому нинішня влада поводиться із нами, як з тєрпілами? Бо ми і є тєрпіли.
Придворний скоморох, блазень (пардон, радник) Януковича Володимир Гришко в листопаді 2013-го співав на Антимайдані. Гришку аплодували палкі шанувальники його таланту – донецькі тітушки, які через кілька днів почали убивати людей на вулицях Києва.

Після того свого виступу Гришку довелося скасувати концерт у Львові, а згодом – і свій всеукраїнський тур. Після Майдану Гришко взагалі виїхав за кордон. Боявся (бо в його «творчому доробку», окрім Антимайдану, була й агітація за Януковича-кандидата, і безкінечні прогіби в бік регіоналів, хоча обіцяне крісло міністра культури після перемоги яника йому так і не дісталося, кинули, як кістку, лише статус президентського радника).

А сьогодні на київській опері побачила ось цю афішу. Гришко повернувся. І тепер він вже нічого не боїться. Тепер він уже цілий «маестро» (щоправда, шістдесятирічного Гришка на афіші зобразили тридцятирічним, мабуть, щоби дамочки бальзаківського віку охочіше розкуповували квитки – але це вже деталі). Головне, що анусовилизувача президента Януковича знову можна почути у головній опері країни! Упевнена – скоро й статус президентського радника відновлять.

Чим не завоювання Майдану! Я не сумніваюсь, що квитки на концерт розгребуть, і столична публіка буде шаленіти від попсового тенора так само, як шаленіє вона сьогодні від чорноротої троєщинської дівки в ефірі одного ворожого телеканалу.
І все це дуже сумно. Бо суспільство тєрпіл апріорі приречене на поразку.

Джерело: Galya Plachynda