Галина Плачинда, журналіст

Я вважаю, співачку на прізвище Полякова, яка упорото продовжує виступати в кокошніку, теж треба депортувати з країни хоч на пару років.
Латиші – саджають за балалайку, українці – пускають слину перед русскім кокошніком, збираючи повний зал у палаці «Україна».
Українці – не латиші. На жаль. :(

«Учасників ансамблю балалаєчників «Рязанская гармонь» заарештували під час концерту на сцені в латвійському Вентспілсі. Про це повідомив ІА «Панорама» художній керівник колективу Іосіф Шмулевич.

«Ми грали для російськомовної громади Вентспілса. Вітали жінок з 8 березня. Виявилося, що ми порушили одразу два закони: державний – про заборону святкування комуністичних свят і міський –про заборону балалайок, який був ухвалений 9 травня 2017 року. Поліція перервала наш виступ і повела нас зі сцени. Дуже прикро, «Яблочко» – наш головний хіт », – сказав Шмулевич.

Після концерту всі учасники колективу були депортовані з Латвії з п’ятирічною забороною на в’їзд. Також митники переписали номери всіх музичних інструментів, які отримають безстрокову заборону на ввезення».

https://panorama.pub/2092-rossijskih-balalaechnikov-arestovali-na-stsene-v-latvii-i-vydvorili-iz-strany.html

Джерело: Galya Plachynda