На Закарпатті сталася розгерметизація газопроводу з самозайманням газового факела
На Закарпатті сталася розгерметизація газопроводу з самозайманням газового факела

На підземній ділянці магістрального газопроводу «Союз» поблизу с. Городилове Хустського району Закарпатської області сталася розгерметизація з подальшим самозайманням газового факела, повідомляє управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Закарпатської області.

Загиблих і травмованих унаслідок надзвичайної події немає. Відключення населених пунктів від газопостачання також не проводилося.

У повідомленні наголошується, що інформація про розгерметизацію надійшла в оперативно-рятувальну службу 1 січня о 09:55. На місце події прибула і продовжує роботу лінійно-експлуатаційна бригада Хустського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів. О 12:03 сталося самозаймання газового факела.

«Диспетчер Хустського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів здійснив перекриття засувок. Створено штаб із ліквідації надзвичайної ситуації під головуванням голови Хустської РДА. Загрози для місцевих жителів та інфраструктури населених пунктів немає», – йдеться в повідомленні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ