Суд встановив безпідставність претензій прокуратури

Вищий спеціалізований суд України встановив відсутність складу злочину в «газовій» справі проти «Воґ Трейдинґ». Про це пише УНН.

Нагадаємо, справу проти «Воґ Трейдинґ» було заведено нібито через порушення законодавства при поставках газу «Укргазвидобування». Прокурори стверджували, що неправомірні договори поставки заподіяли шкоди в сумі понад 16 мільйонів гривень.

Однак висновки прокурорів не підтвердилися в суді. Перша інстанція, апеляція, а пізніше і Вищий спецсуд встановили, що в діях «Воґ Трейдинґ» і «Укргазвидобування» не було порушень законодавства, і жодних збитків ніхто не поніс.

«Суди дали належну оцінку всіх проведених у виробництві судово-економічним експертизам і правильно визначено, що ними не доведено заподіяння виправданими тяжких наслідків у вигляді недоотриманих доходів. Причому, для з’ясування вищезгаданого питання місцевий та апеляційний суди призначали ще дві повторні комісійні судово-економічні експертизи. Тобто ними були вжиті вичерпні заходи для встановлення обставин виробництва», – ідеться у рішенні суду.

Читайте: Коломойський накинув оком на заправки WOG