газ
У Генічеську повністю відновили газопостачання

У Генічеську Херсонської області газопостачання відновлено у повному обсязі. Про це 5 січня повідомили у прес-службі Генічеської райдержадміністрації, посилаючись на заяву заступника голови РДА Олексія Сищенка.

«Станом на 12.00 газопостачання було відновлено у повному обсязі. Зараз через те, що газ, який надходить з АР Крим, містить дуже багато вологи, є випадки перемерзання розподільних пунктів, і всі ці випадки, щонайбільше за півгодини, вводяться в дію. Станом на 13.30 по місту було 3 розподільних пункти, які перемерзли, на 14.00 ці три пункти будуть відновлені, можливо, будуть ще, але бригади працюють, бригад достатньо», – цитує Сищенка прес-служба.

За інформацією облДСНС, на даний момент тепло подається в усі житлові будинки міста. Локальні неполадки, які ще можуть виникати, будуть усунені у міру надходження повідомлень.

Нагадаємо, 2 січня у Генічеську через різке зниження температури впав тиск у системі газопостачання, понад 2 тис. абонентів багатоповерхових будинків та 400 абонентів приватного сектору залишилися без газу.

Читайте: Окупована Макіївка залишилася без газу та опалення (фото)

За даними НАК «Нафтогаз України», місто Генічеськ з початку окупації Росією Автономної Республіки Крим забезпечується газом з родовища Стрілкове, розташованого в Херсонській області біля Арабатської стрілки. Так, поставки газу для потреб населення міста у літній період здійснюються за рахунок поточного видобутку на родовищі, а надлишок видобутого передається для тимчасового зберігання у ПСГ «Глібовське», яке розташоване на тимчасово окупованій території Криму. Взимку український газ відбирається з ПСГ і спрямовується до Генічеська для покриття пікових рівнів споживання.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ