Азаров
У ГПУ заявляють, що санкції проти Азарова та його міністрів не зняли

Санкції Європейського союзу щодо колишніх чиновників часів екс-президента Віктора Януковича продовжують діяти. На цьому наголосив начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк, передає NEWSru.com.

Мовляв, скасовано лише санкції, накладені на низку українських високопосадовців 6-го березня 2014-го року тривалістю на рік. Проте, навесні 2015-го були накладені нові санкції тривалістю до березня 2016-го, які ніхто не скасовував і які досі діють.

Горбатюк нагадав, що невдовзі європейські органи ухвалюватимуть рішення про продовження санкцій і додав, що для цього у них буде достатньо підстав, оскільки протягом 2015 року, за його словами, ГПУ надавала відповідні документи не менше десяти разів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Європейський суд скасував заморожування активів Сергія Клюєва, екс-прем’єра Миколи Азарова та його сина Олексія, екс-віце-прем’єра Сергія Арбузова і екс-міністра енергетики Едуарда Ставицького.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ